• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.4
Спецпроєкти

Ізраїль не відмовив Україні у постачанні зброї: експерт вказав на "труднощі перекладу"

Ізраїль не виключив постачання зброї України у війні проти Росії у майбутньому

Прапор Ізраїлю
Прапор Ізраїлю / Pixabay
Реклама на dsnews.ua

Про це, посилаючись на ізраїльського воєнного аналітика Ігаяля Лєвіна, повідомив у Telegram нардеп Олексій Гончаренко, передає "ДС".

Раніше ЗМІ опублікували заяву міністра оборони Ізраїля Бені Ганца, у якій той нібито заперечує можливість надання воєнної допомоги України.

Левін дає такий переклад фрази міністра.

"Я хочу бути зрозумілим, ми не продавали зброю Україні, ми передавали їй гуманітарне та медицинське спорядження, це має бути ясно. Але зброю ми не продавали". Також він сказав: "Ми можемо допомогти Україні "розумними" системами попередження про ракетний напад"", — цитує експерта Гончаренко.

Депутат запропонував порівняти цей варіант із таким, що "шириться Мережею".

"Міністр говорить в минулому часі про надання Україні зброї. Тобто, не виключаючи у майбутньому можливість поставки зброї", — пояснив Гончаренко.

Нардеп також наводить слова Ганца на івриті.

"Разом з тим, я хочу спитати всіх "коментаторів та стратегів": скільки разів Україна підтримала Ізраїль? Скільки разів ми голосували проти Ірану в ООН? Скільки разів ми пропонували надати військову допомогу Ізраїлю? Це теж треба враховувати. Ми маємо змінити свою політику. І тоді інші країни будуть змінювати свою по відношенню до нас", — підкреслив депутат.

Як повідомляла "ДС", міністр діаспори Нахман Шаі заявив, що Ізраїль має розпочати постачання Україні таких же видів озброєння, яке постачають США та НАТО.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua