• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кабмін до липня отримає на затвердження стратегію розвитку Донбасу

До кінця першого півріччя в Кабінет міністрів буде спрямована стратегія розвитку економіки підконтрольних Україні районів Донецької та Луганської областей

Реклама на dsnews.ua

Про це заявив віцепремʼєр, міністр з питань реінтеграції окупованих територій Олексій Резніков під час засідання Комітету ВР з питань прав людини, деокупації і реінтеграції тимчасово окупованих територій, передає "ДС".

"В грудні 2020 року Уряд затвердив концепцію майбутньої Стратегії економічного розвитку Донецької і Луганської областей, тобто — була схвалена політична пропозиція щодо розвитку підконтрольних Уряду територій Донецької і Луганської областей. Перед нами поставлено завдання з того моменту і протягом 6 місяців підготувати вже Стратегію, затвердити її на Уряді і працювати з парламентом вже в частині пакетів законодавчих актів", — зазначив Рєзніков.

Також він нагадав про проєкт закону "Про державну політику перехідного періоду".

"Наразі ми опрацьовуємо численні рекомендації і вже незабаром доопрацьований підсумковий драфт, з урахуванням всіх пропозицій, буде оприлюднений і представлений публічно ще раз. Більш того, ми очікуємо, що  оцінку цьому документу надасть і Венеціанська комісія", — додав віцепремʼєр.

Відзначається, що крім того, були обговорені питання підтримки телерадіокомпаній, які ведуть мовлення на тимчасово окупованих територіях, про допомогу тимчасово переміщеним особам, питання житлового забезпечення, виплат і компенсацій, підтримки молоді з окупованих територій.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua