• USD 26.7
  • EUR 31.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Кабмін призначив Мустафу Найєма заступником міністра інфраструктури

Колишній заступник генерального директора "Укроборонпрому" Мустафа Найєм призначений заступником міністра інфраструктури України Олександра Кубракова

Мустафа Найєм/Facebook
Мустафа Найєм/Facebook
Реклама на dsnews.ua

Відповідне рішення Кабмін ухвалив на засіданні 4 серпня, передає "ДС" з посиланням на нардепа фракції "Європейська солідарність" Олексія Гончаренка.

Також першим заступником міністра інфраструктури призначено Василя Шкуракова.

Cам Мустафа Найєм поки ніяк не прокоментував свою нову посаду.

Нагадаємо, в червні Найєм повідомляв про своє призначення радником Кубракова "на громадських засадах". За його словами, він буде відповідати за напрямок безпеки на транспорті, а також управління майном і корпоративними правами. Зокрема, Найєм буде курирувати реформу Державної служби України з безпеки на транспорті, яка, крім іншого, передбачає передачу деяких функцій міністерства інфраструктури Національної поліції.

Як писала "ДС", в середині листопада 2020 року Найєм зайняв посаду директора з управління активами Держконцерну "Укроборонпром", а 1 березня 2021 року він став заступником генерального директора з питань активів, корпоративних прав та державного оборонного замовлення. Але вже 29 квітня 2021 року його звільнили. У концерні заявили, що посада, яку займав Найєм, ліквідували з метою оптимізації організаційної структури.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua