• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Кабмін схвалив денонсацію ще однієї угоди з СНД (ДОКУМЕНТ)

Кабінет міністрів України схвалив проєкт закону про вихід з Угоди про співробітництво та взаємодопомогу в митних справах від 15 квітня 1994 року

Кабмін
Кабмін
Реклама на dsnews.ua

Рішення прийнято під час засідання уряду 12 травня, передає "ДС".

Як зазначається в пояснювальній записці до проєкту, актуальність Угоди для України під час її укладення обумовлювалася необхідністю створення договірно-правової бази співробітництва з державами — учасницями Співдружності незалежних держав у митній сфері.

"На цей час угода втратила своє практичне значення для України та не застосовується", — йдеться у документі.

Одночасно правовою підставою для міжнародного співробітництва в митній сфері є чинні двосторонні міжнародні договори України з державами — учасницями СНД.

Як повідомляла «ДС», 17 лютого Кабінет міністрів погодив рішення про припинення дії Угоди про координацію міждержавних відносин у галузі поштового та електричного звʼязку в рамках СНД.

3 березня Кабінет міністрів подав на розгляд Верховної Ради законопроєкт «Про вихід з Угоди про співробітництво в розвитку і використанні систем стільникового звʼязку».

14 квітня Кабінет міністрів схвалив вихід України з Угоди і Протоколу про Правила визначення походження товарів країн, що розвиваються, при наданні тарифних преференцій у рамках Загальної системи преференцій.

21 квітня уряд підтримав вихід України з ще однієї угоди про створення Міждержавного резерву біопрепаратів та інших засобів захисту тварин у державах-учасницях СНД.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua