• USD 40.5
  • EUR 43.4
  • GBP 51.4
Спецпроєкти

Кабмін планує звільнити від мита та ПДВ генератори та інше енергообладнання

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, що уряд має намір відновити пільгове оподаткування для операцій щодо ввезення в Україну енергетичного обладнання

Реклама на dsnews.ua

Про це прем'єр пише у Telegram, передає "ДС".

Шмигаль зазначив, що влада розглядає можливість скасування ввізного мита і податку на додану вартість на будь-яке обладнання та комплектуючі до нього, що є енергетичними.

Також прем'єр додав, що планується спрощення митної процедури для оформлення ввезення енергетичного обладнання на митну територію України. На думку урядовців, такі регуляторні рішення допоможуть громадянам і бізнесу краще забезпечити себе альтернативними джерелами енергії, особливо напередодні осінньо-зимового періоду.

Очільник уряду анонсував ухвалення рішень щодо поставок дизель-генераторів, когенераційних установок і мобільних котелень від іноземних партнерів. Це енергетичне обладнання насамперед буде сконцентровано в прифронтових регіонах.

Уряд також дав доручення опрацювати питання щодо пільгового кредитування на придбання обладнання, яке генерує електричний струм. Міністерство енергетики розгляне також питання щодо необхідності і можливості встановлення газопоршневих генеруючих установок в обласних центрах України.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua