• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Кабмін створив Раду з розвитку креативної економіки

На засіданні Кабінету міністрів у середу, 19 травня, проголосували за створення Ради з розвитку креативної економіки

Кабмін
Кабмін
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка в Telegram, передає "ДС".

За таке рішення проголосовано на засіданні уряду, повідомляє

"Цілі Ради: налагодити прямий діалог у форматі "влада – бізнес", зокрема в регіонах, щодо формування креативної економіки; напрацювати пропозиції для вирішення проблемних питань та стимулювання розвитку креативних індустрій; координувати діяльність органів влади різного рівня для просування креативних індустрій на внутрішньому і міжнародних ринках", — написав Ткаченко.

Він зазначив, що це стосується креативного бізнесу – 34 види діяльності, що охоплюють креативні, медійні, аудіовізуальні, видавничі, культурні та ІТ напрями (повний перелік у розпорядженні Кабінету Міністрів України від 24.04.2019 № 265-р).

За його словами, планується, що співголовами Ради стануть віцепрем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації і міністр культури та інформаційної політики.

"Прийняття сьогоднішнього рішення доводить, що діалог між державою та креативним бізнесом важливий для країни. Впевнений, запуск Ради з розвитку креативної економіки сприяєтиме вирішенню проблемних питань і стимулює сферу. Це стосується і створення Національного офісу розвитку креативних індустрій, і моделі креативних хабів, і запуску програми народних художніх промислів тощо", — наголосив міністр.

Ткаченко додав, що команда МКІП вже готує офіційне засідання Ради на початку червня та секторальну зустріч по моді.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua