• USD 28.1
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кабмін затвердив План пріоритетних дій уряду на 2020 рік

Реклама на dsnews.ua

На черговому засіданні Кабінету міністрів України було затверджено План пріоритетних дій уряду на 2020 рік та названі головні кроки уряду

Про це йдеться в повідомленні міністар Кабінету міністрів Олега Немчінова в Telegram, передає "ДС".

Документ містить 690 завдань, обґрунтування, відповідальних за виконання, строки, індикатори та очікувані результати.

Шмигаль на початку засідання виділив найважливіші, на його думку, пункти:

- промисловий безвіз з ЄС;

- запровадження нульової декларації ― "амністія капіталів";

- оновлення Угоди про асоціацію;

- 30 євроінтеграційних проектів;

- вільна економічна зона для ІТ;

- створення Фонду розвитку для сільських територій;

- допомога молодим сімʼя, які хочуть займатися фермерством;

- онлайн-митниця;

- ліквідація ДАБІ;

- онлайн-торги на дозволи користування надрами.

Зокрема, для реалізації реформи державного управління та виконання Стратегії реформування державного управління заплановані наступні важливі кроки:

  • Для підвищення якості урядових рішень та посилення ролі міністерств у процесі формування державної політики розроблення та подання Кабміну законопроєкту «Про внесення змін до Законів України «Про центральні органи виконавчої влади та «Про Кабінет Міністрів України». Мова йде про удосконалення організації та порядку функціонування Кабміну та ЦОВВ.
  • Для встановлення єдиних вимог до нормопроєктування та вирішення колізійних питань розроблення та подання Кабміну законопроєкту «Про нормативно-правові акти».
  • Для запровадження сучасних стандартів підготовки проєктів рішень та залучення заінтересованих осіб до їх підготовки розроблення та подання Кабміну законопроєкту «Про публічні консультації».
  • Для зосередження Кабміну та ЦОВВ на реалізації ключових та властивих їм функцій і припинення розгляду урядом відомчих, операційних та технічних питань розроблення та подання Кабміну законопроєкту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо позбавлення КМУ невластивих повноважень».
  • Для вдосконалення процесу підготовки та прийняття урядових рішень з метою підвищення їх якості, ефективності та результативності продовжуємо працювати над оновленням Регламенту Кабміну відповідно до рекомендацій програми підтримки вдосконалення врядування та менеджменту SIGMA.

Індикатором виконання буде подання законопроєктів уряду до парламенту.

Нагадаємо, премʼєр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні уряду 9 вересня заявив, що лікарям підвищать виплати в середньому на 3500 грн.

    Реклама на dsnews.ua