• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.8
Спецпроєкти

Як та від чого: При МВС з'явився Офіс із захисту бізнесу

При Міністерстві внутрішніх справ з'явився Офіс із захисту бізнесу

Як та від чого: При МВС з'явився Офіс із захисту бізнесу
Як та від чого: При МВС з'явився Офіс із захисту бізнесу
Реклама на dsnews.ua

Про це в інтерв'ю повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Євген Єнін, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Основним пріорітетом міністр визначив захист бізнесу від неринкових методів конкуренції та можливих зловживань з боку представників правоохоронних органів.

Третє, за його словами, це створення більш сприятливих умов для заходу іноземних інвестицій в Україну.

"Саме тому йдеться насамперед про певну неформальну робочу групу, діяльність якої міністр доручив саме мені. Ми визначили контактну персону в керівництві Національної поліції, ми ведемо діалог як з бізнес-асоціаціями, так і з Офісом європейського бізнес-омбудсмена. І ми досить оптимістичні", — повідомив Єнін.

За його словами, це насамперед майданчик для діалогу. Міністр, повідомив Єнін, чітко позначив пріоритети для захисту бізнесу.

"Про що, наприклад, йдеться? Дуже часто ми стикаємося з базовими порушеннями прав людини в рамках кримінального провадження. Дуже часто ми, наприклад, бачимо, що населення мало довіряє тому поліцейському, з яким стикається. Саме тому ми впроваджуємо нові елементи", — додав він.

Як повідомляла "ДС", міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський заявив про необхідність облаштування українського кордону як зі східного, так і із західного боку в 2022 і 2023 роках

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua