• USD 36.6
  • EUR 39.4
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Як раніше - не буде, всі мають бути готові захищати Україну, - Резніков

Після агресії Росії у відносинах між країнами вже не буде як раніше, тому всі громадяни повинні бути готові захищати Україну.

Міністр оборони України Олексій Резніков;
Міністр оборони України Олексій Резніков;
Реклама на dsnews.ua

Про це міністр оборони України Олексій Резніков заявив в інтерв'ю, передає "ДС" з посиланням на ArmyInform.

"Напад Росії багато чого змінив. Але і в суспільстві, і в самій армії як і раніше зберігається багато інерції. Стоїть найскладніше завдання — перебудувати свідомість. Наш агресивний сусід нікуди не дінеться", — зазначив Резніков.

Політик вважає, що навіть якщо війна закінчиться завтра, і Росія піде з окупованого Криму і окремих районів Донбасу, на досягнення неконфліктного співіснування підуть десятиліття.

"Як було раніше, вже не буде. Всі громадяни повинні бути готові захищати країну. Щоб у Кремлі не виникало навіть думок про рецидиви. Ми повинні виховувати дітей з розумінням, що їх це може торкнутися. А це означає зовсім інший формат відносин між громадянами і владою. Це база для нового публічного контракту", — підкреслив Резніков.

Як писала "ДС", Резніков вважає, що Росії не перемогти у разі нового вторгнення в Україну, а російські військові повертатимуться на Батьківщину у трунах.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua