• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

Камельчук, котрий називав коронавірус вигадкою, розкаже у ПАРЄ про COVID-паспорти

Нардеп від "Слуги народу" Юрій Камельчук розкаже в ПАРЄ про COVID-паспорти та COVID-сертифікати

Юрій Камельчук
Юрій Камельчук
Реклама на dsnews.ua

Цим він похвалився у Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні у Страсбурзі мене обрали спікером по тематиці Covid passes and certificates від політичної групи EPP в дебатах на сесії ПАРЄ", — написав депутат.

"Варто зберегти баланс між потребами стримування загроз пандемії, правами людини та можливостями бізнесу, особливо відпочинкового, що актуально особливо влітку", — додав він.

Нагадаємо, у грудні 2020 року Камельчук заявив, що не вірить в ефективність вакцин проти коронавірусу, оскільки це захворювання, за його словами, вигадане. При цьому він вважає, що саме ВООЗ вводить людей в оману.

"Не держава вводить нас в оману. На мою думку, швидше нас вводить в оману ВООЗ. І на мою думку, наше МОЗ не може не чути ВООЗ, тому що у нього будуть великі проблеми на світовому рівні. Вони (МОЗ, – "ДС") вірять у певні медичні норми і стандарти, норми і стандарти визнання тих чи інших хворіб, способів і алгоритмів визначення, як їх тестувати і як їх лікувати, протоколи тощо. Ось у що вони вірять – у медичну систему. Я у медичну систему здебільшого не вірю", — казав Камельчук.

Також нардеп вважає, що всі вакцини виробляють в одній лабораторії і ліплять на них різні етикетки.

"Давайте візьмемо за основу такий собі збірний образ західних вакцин. Як мені здається, їх розробляють в одній лабораторії — а потім беруть великі гроші (нібито за право використання напрацювань). До речі, приблизно так розроблялися і всі попередні вакцини", — казав Камельчук.

Крім того, депутат повʼязує вакцинацію дітей від різних хвороб із розвитком у них аутизму.

Як повідомляла "ДС", у Страсбурзі в понеділок, 21 червня, розпочалася літня сесія Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ), яка триватиме до 24 червня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua