• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Карта АТО: Ситуація на сході України на 10 вересня

Реклама на dsnews.ua
В минулу добу в зоні АТО найбільш напружена ситуація була на маріупольському напрямку

Інформаційно-аналітичний центр РНБО опублікував карту бойових дій в районі проведення Антитерористичної операції (АТО) на Донбасі за станом на суботу, 10 вересня, передає "ДС".

Протягом ночі бойовики неодноразово відкривали вогонь з легкого озброєння по позиціях українських військових поблизу Водяного. В 9:00 обстріли поновилися і тривали з перервами до кінця доби.

"Під ворожий вогонь з кулеметів і гранатометів потрапили позиції українських військ на ділянці фронту Павлопіль - Широкіно, а також Березове, Богданівка і Старогнатовка. У той час як в Красногорівці бойовики провели короткий мінометний обстріл", - зазначив Мотузяник.

Всього на маріупольському напрямку відбулося 23 збройних провокації з боку бойовиків.

На донецькому напрямку незаконні збройні формування продовжують вогневу активність Погоди і на ділянці фронту Авдіївка - позиція "Шахта Бутівка".

"Варто зазначити, що бойовики ведуть вогонь як вдень, так і вночі. Близько 22:00 окупанти провели короткий мінометний обстріл з позиції "Шахта Бутівка". Під час всіх інших епізодів порушення режиму тиші бойовики використовували гранатомети і кулемети", - розповів спікер МОУ з питань АТО.

Всього на донецькому напрямку відбулося 17 обстрілу з боку бойовиків.

На луганському напрямку трапився один обстріл з боку незаконних збройних формувань - пізно ввечері бойовики відкрили вогонь з гранатометів по Кримському.

    Реклама на dsnews.ua