• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Кібератаки ГУР "вимкнули" російським окупантам рух Керченським мостом

Кіберфахівці Головного управління розвідки Міноборони України "вимкнули" в окупованому Криму касові апарати та рух по Керченському мосту

Реклама на dsnews.ua

Про це hromadske розповіло джерело в ГУР МОУ, передає "ДС".

Як зазначається, після уражень інфраструктури кримських інтернет-провайдерів 26 червня сьогодні кіберфахівці воєнної розвідки завдали ударів по серверах пропагандистських ЗМІ, операторів звʼязку, системи реєстрації та контролю руху Кримським (Керченським) мостом.

Також тривають масові фішингові атаки на місцевих інтернет-користувачів, відзначаються збої в роботі сервісів бухгалтерського обліку, не працюють касові апарати в торговельних точках Керчі та Севастополя.

Зокрема, масована DDos-атака здійснюється на сайт пропагандистського "Керч FM" та сервери оператора мобільного звʼязку "Міранда-медіа".

Як розповіло джерело, саме цей оператор надає магістральні канали звʼязку для кол-центру окупаційної адміністрації Севастополя, внаслідок чого номер єдиного контакт-центру припинив працювати.

Водночас унаслідок ураження системи реєстрації та контролю руху виникла велика черга з автомобілів, які хочуть проїхати по Керченському мосту. Як зазначається, лише протягом години затор зріс у шість разів, і вже вранці у черзі налічувалося близько 300 машин.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua