• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Кличко погодився співпрацювати з партією Порошенка на виборах мера Києва, - політолог

Реклама на dsnews.ua

Чинний мер Києва Віталій Кличко погодився на співпрацю із партією "Європейська солідарность" в рамках кампанії на виборах міського голови столиці

Про це політолог Сергій Таран заявив порталу Depo.ua, передає "ДС".

 Експерт зазначив, що кілька днів тому "Європейська Солідарність" офіційно закликала до координації зусиль на місцевих виборах та створення в новій Київській міській раді коаліції проукраїнських політичних сил.

Про це йшлося в офіційній заяві партії. І буквально в унісон з нею вийшла партійна газета Віталія Кличка, в якій наголошується, що заради розвитку Києва і України він готовий до співпраці з демократичними, проєвропейськими силами – в новій Київраді. Тобто, є висока ймовірність, що Київраду матиме чітку проєвропейська більшість.

"Думаю, технологи Кличка розуміють, що інших сил, крім "Європейської солідарності", на які він зможе опертися та створити надійну більшість просто не існує. Він же не з "Слугами народу" і "ОПЗЖ" збирається об’єднуватися?", – заявив політолог.

Сергій Таран також нагадав, що мером Києва Віталій Кличко став, перебуваючи в партії "Солідарність" Петра Порошенка.

"Тому найближчого соратника і союзника у Кличка, аніж "ЄС" бути в принципі не може", – підкреслив експерт.

Нагадаємо, що у червні партія "Європейська Солідарність" запропонувала чинному меру Києва Віталію Кличку підтримку і готова була віддати йому перший номер у списку на виборах до Київради.

Однак Кличко заявив, що піде на місцеві вибори із власною партією "УДАР".

    Реклама на dsnews.ua