• USD 36.6
  • EUR 39.3
  • GBP 45.3
Спецпроєкти

Кличко виступив на Глобальному саміті за демократію і наголосив на важливості подальшої підтримки України

Мер Києва, голова Асоціації міст України Віталій Кличко взяв участь онлайн у II Глобальному саміті за демократію, який проходить під патронатом президента США Джо Байдена та прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте. Під час виступу Кличко говорив про важливість подальшої підтримки України

Віталій Кличко
Віталій Кличко
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє сайт Київської міської влади, передає "ДС".

Віталій Кличко виступив у дискусійній панелі "Розбудова демократії знизу: Глобальна декларація мерів за демократію".

"Навіть під час війни базова гуманітарна допомога та муніципальні послуги надаються ефективно. І ми зробимо все, щоб не було жодних дискримінацій, щоб дотримувались всі демократичні цінності, адже саме на захист прав людей спрямована Декларація. Вже сьогодні ми в Асоціації міст України, яка об’єднує всі регіони, всі українські міста, плануємо майбутнє відновлення та відбудову наших громад задля комфортного життя їх мешканців. І також забезпечуємо зв’язки та співпрацю між громадами та з аналогічними об’єднаннями муніципалітетів демократичних країн світу, які об’єднує Декларація", – наголосив Віталій Кличко.

Він також наголосив на необхідності подальшої підтримки України, яка захищає спільні цінності свободи, людської гідності, демократії, рівності, прав людини й верховенства права.

Глобальну декларацію мерів за демократію підписали близько двохсот мерів міст з усього світу для спільного захисту демократичних цінностей. В тому числі 40 мерів українських міст.

"Тобто кожен п’ятий підписант цього глобального документу – мер українського міста. Це символічний доказ того, що цінності Декларації є дуже важливими для місцевого самоврядування України", — наголосив Віталій Кличко.

    Реклама на dsnews.ua