• USD 39.6
  • EUR 42.3
  • GBP 49.4
Спецпроєкти

Коли розпочнуть облаштування військового меморіального кладовища під Києвом: плани Мінветеранів

Очікується, що Національне військове меморіальне кладовище у Фастівському районі Київщини розпочнуть будувати в червні

Траур
Національне військове меморіальне кладовище у Фастівському районі Київщини розпочнуть будувати в червні / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив в. о. міністра у справах ветеранів України Олександр Порхун, передає "ДС".

"Маю оптимізм у вирішенні питань, що передують початку будівництва Національного військового меморіального кладовища. Вже найближчим часом має бути ухвалене одне з ключових рішень: передача понад 265 га у власність НВМК. Незабаром на території кладовища розпочнуться підготовчі роботи із видалення зелених насаджень. Процедуру спрощено", — розповів він.

Порядок використання бюджетних коштів для створення та функціонування меморіального комплексу, за словами Порхуна, також є.

"Мінветеранів має хороший темп у реалізації цього найбільшого в історії України проєкту вшанування памʼяті загиблих Захисників і Захисниць. Тому, зберігаючи такі темпи, будівництво першої черги може розпочатися вже у червні", — додав посадовець.

Нагадаємо, 4 жовтня 2022 року Кабмін ухвалив рішення створити нову державну установу — Національне військове меморіальне кладовище. Облаштувати його планують у Гатненській громаді поблизу Києва.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua