• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Командування ООС заборонило відкривати вогонь

Реклама на dsnews.ua

У неділю, 26 липня, було видано наказ командувача Обʼєднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі

Про це сьогодні повідомив пресцентр штабу ООС, інформує "ДС".

"Відповідно до рішення Тристоронньої контактної групи від 22 липня 2020 року Командування Об’єднаних сил повідомляє, що 26 липня 2020 року видано наказ Командувача Обʼєднаних сил про дотримання повного і всеосяжного режиму припинення вогню. Командування Обʼєднаних сил підтверджує, що даний наказ про припинення вогню відповідає справжнім заходам, які були визначені Тристоронньою контактною групою та набрати чинності з 00.00 годин 27 липня 2020 року", — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, з опівночі 27 липня на Донбасі почав діяти режим повного та всеосяжного припинення вогню, про який домовились на засіданні Тристоронньої контактної групи. Напередодні, 26 липня, проросійські бойовики здійснили щонайменше 15 обстрілів українських позицій.

Слід також зазначити, що станом на 09.00 27 липня пресцентр штабу ООС не оприлюднив зведення щодо ситуації на фронті протягом минулої доби. Раніше такі повідомлення публікувалися о сьомій ранку.

    Реклама на dsnews.ua