• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Комітет Ради підтримав ухвалення законопроєкту про олігархів у другому читанні

Комітет Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки рекомендує парламенту ухвалити в другому читанні законопроєкт про запобігання загрозам національній безпеці, повʼязаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів)

Будівля Верховна Рада
Будівля Верховна Рада / facebook.com/verkhovna.rada.ukraine
Реклама на dsnews.ua

Як повідомила в коментарі Укрінформу голова підкомітету з державної безпеки та оборони Комітету ВР з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ірина Верещук, відповідне рішення ухвалено на засіданні комітету у п'ятницю, 17 вересня, передає "ДС".

"Ми проголосували "за" і рекомендували Верховній Раді ухвалити законопроєкт у другому читанні. Присутніх на засіданні було 11. 10 проголосували "за", 1 — "проти", це був Сергій Рахманін із "Голосу", — сказала Верещук.

Вона також повідомила, що проєкт закону буде розглянуто Верховною Радою на пленарному засіданні у четвер, 23 вересня.

Нагадаємо, Верховна Рада на засіданні 1 липня прийняла в першому читанні законопроєкт про запобігання загрозам національній безпеці, повʼязаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів). "За" проголосувало 275 депутатів.

Представник президента в Конституційному суді України Федір Веніславський сказав, що президентський законопроєкт №5599 "про олігархів" не несе в собі ніяких загроз.

Міністр юстиції Денис Малюська заявив, що закон про олігархів не порушує нічиїх прав.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua