• USD 27
  • EUR 32.7
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Комітет Ради з нацбезпеки на закритому засіданні обговорив держоборонзамовлення

Комітет парламенту з питань національної безпеки, оборони та розвідки в закритому режимі розглянув узгодження оборонного державного замовлення на 2021-2023 роки

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото / armyinform.com.ua
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє сайт Верховної Ради, передає "ДС".

"Члени комітету в закритому режимі розглянули питання узгодження комітетом державного оборонного замовлення на 2021-2023 роки. Також було продовжено розгляд Річного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення Міністерства оборони на 2021 рік", — йдеться в повідомленні.

Крім того, під час засідання командувач Військово-морських сил Збройних сил України Олексій Неїжпапа представив перспективи розвитку ВМС.

Як повідомлялося, в кінці квітня комітет з нацбезпеки погодив показники державного оборонного замовлення на 2021-2023 роки. Питання також розглядалося в закритому режимі.

Нагадаємо, в травні головний редактор сайту "Цензор.нет" Юрій Бутусов прийняв рішення про складання повноважень радника міністра оборони на громадських засадах. Однією з причин свого звільнення Бутусов назвав провал Державного оборонного замовлення на 2020 рік і можливий зрив Держоборонзамовлення на 2021 рік.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua