• USD 26.9
  • EUR 32.6
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Комітет ВР визначився, як бути з відставкою Степанова

Комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування не підтримав подання прем'єр-міністра Дениса Шмигаля про відставку міністра охорони здоров'я Максима Степанова

Максим Степанов
Максим Степанов / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив народний депутат, глава фракції "Голос" Ярослав Железняк у своєму Telegram-каналі в понеділок, 17 травня, передає "ДС".

"З огляду на, що профільний Комітет не підтримав подання Прем'єра про відставку Степанова, завтра друга половина дня буде інтригуючою", — написав він.

Звільнення міністра підтримали сім членів комітету, ще стільки ж висловилися проти, один — утримався.

У той же час комітет ВР рекомендував народним депутатам визначитися з відставкою глави МОЗ шляхом голосування на засіданні. Таке рішення підтримали 13 членів комітету, один проголосував проти, ще один — утримався.

Як повідомляла «ДС», раніше голова Комітету ВР з питань здоров'я нації, медичної допомоги і медичного страхування Михайло Радуцький заявив, що прем'єр-міністр Денис Шмигаль зробив подання на звільнення голови МОЗ Максима Степанова, в тому числі, через питання поставки в Україну вакцин від коронавірусної інфекції.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua