• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

"Копали під Залужного", - політолог Золотарьов про справу полковника Борисова

У справі колишнього одеського воєнкома є помітний політичний підтекст. Це той випадок, коли нібито корупційні справи стають просто елементами політичного тиску

Андрій Золотарьов
Андрій Золотарьов / Скріншот
Реклама на dsnews.ua

Таку думку висловив політолог, керівник центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов в етері каналу InterVizor, передає "ДС".

Експерт, коментуючи політичну боротьбу довкола керівництва армії, згадав ексголовкома ЗСУ Валерія Залужного та полковника Євгена Борисова з Одеси, який, як кажуть інсайдери, був тісно пов'язаний з тодішнім командуванням ЗСУ. На думку Золотарьова, поведінка Борисова була вкрай дивною.

"Зазвичай в Україні люди, коли їх звинувачують у корупції, тікають в напрямку кордону, а полковник Борисов натомість пішов у ДБР, бо не розумів, в чому його взагалі підозрюють", — заявив політолог.

Це було схоже на те, що ціллю всієї історії був геть не Борисов.

"Уся справа в тому, що судячи з всього, "копали" під Залужного… Політика, власне, "пришивалася" до військової необхідності, до військових… А коли політичними методами втручаються у справи військових, нічого доброго від цього чекати не доводиться", — сказав Золотарьов.

При цьому Залужний, хоча і пішов врешті-решт з посади, послом до Лондона так і не поїхав, що є "справжньою загадкою" нинішньої української політики, каже експерт. Справа Борисова ж демонструє, що інколи в Україні під виглядом боротьби з корупцією банально вирішуються ті чи інші політичні проблеми, резюмував політолог.

    Реклама на dsnews.ua