• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Бити по паспорту. Кого в Криму насправді можуть позбавити українського громадянства

Спірним і двозначно виглядає лише один абзац з президентського проекту змін у закон про громадянство України. Але ця маленька недоробка кидає тінь на всю юридичну службу Банковій
Реклама на dsnews.ua

У резонансній історії про нібито наміри Петра Порошенка позбавити українського громадянства отримали російські паспорти кримчан слід спочатку відокремити зерна суті даної законодавчої ініціативи від фейкових полови російських пропагандистів.

Останні, лише дізнавшись про те, що проект змін у закон про громадянство України визнаний невідкладних для позачергового розгляду у Верховній Раді і представляти його в парламенті буде особисто секретар РНБО Олександр Турчинов, взбудоражились не на жарт і стали тиражувати "екстрену новину". При цьому провідні кремлівські ЗМІ відразу включилися в масоване розповсюдження не просто напівправди, а відвертої брехні, переставивши за своїм звичаєм все з ніг на голову і також досить традиційно назвавши біле чорним.

Чого, наприклад, коштує відповідна цитата з російського "Інтерфаксу": "Статтю 19 пропонується доповнити положенням, згідно з якою підставами для втрати громадянства України є придбання громадянства Російської Федерації "внаслідок вчинення протиправних і несумлінних дій російської влади на території Криму і Севастополя". Причому неприємно здивувало не стільки те, що аналогічними трактуваннями відзначилися і ТАСС, і Russia Today, і інші "респектабельні" медіа за поребриком (до них по частині брехні українці давно звикли), скільки безоглядне копіювання такої неправди окремими українськими ЗМІ, чиї журналісти чомусь утруднили себе хоча б прочитанням пояснювальної записки до документа.

Так, насправді у статті 19 запропоновано доповнити перелік випадків, коли придбання іншого громадянства не вважається добровільним, наступним підпунктом: "Придбання громадянства Російської Федерації внаслідок вчинення протиправних і несумлінних дій на тимчасово окупованій території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя окупаційною адміністрацією Російської Федерації, яку складають державні органи і структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованими територіями України, і підконтрольні Російській Федерації самопроголошені органи, які узурпували виконання владних функцій на тимчасово окупованих територіях України". Тобто в реальності справа йде з точністю до навпаки — законопроект покликаний не позбавити, а захистити українське громадянство кримчан, яким після путінської анексії півострова буквально насильно всунули паспорта з двоголовими орлами.

Втім, саме лушпиння фейкотворчества російських пропагандистів змусила багатьох вдумливих українців докладно вивчити всю цю законодавчу ініціативу Банкової вздовж і впоперек, після чого вже виникла справжня і небезпідставна претензія до ще однієї запропонованої новації, необмеженої знову ж злощасної 19-ї статті закону про громадянство України. До речі кажучи, з усіх дев'яти сторінок цього президентського законопроекту спірним і двозначно виглядає тільки один абзац, все інше не викликає ні грама критики з боку експертного співтовариства. Безумовно, ця маленька недоробка в справі знаходження більш чітких формулювань однозначно буде усунена якщо не парламентськими комітетами, то вже точно в сесійній залі ВР, але вона кидає велику тінь на всю юридичну службу АП.

Отже, тут необхідно знову вдатися до повного цитування цілого абзацу розглянутого законопроекту, де в підстави для втрати громадянства України запропоновано записати новий пункт 4: "Використання повнолітньою особою, яка набула громадянство України, виборчого чи іншого права, яке йому надає іноземне громадянство, або виконання обов'язків, які на нього покладає іноземне громадянство, що може підтверджуватися даними публічних реєстрів державних органів, органів місцевого самоврядування іноземних держав, інформації, розміщеної на офіційних сайтах, в офіційних друкованих виданнях державними органами, органами місцевого самоврядування іноземних держав та/або документами, наданими такими органами; використання повнолітньою особою, яка набула громадянство України, паспортного документа іноземної держави на території України, при виїзді з України, в'їзду в Україну, що зафіксовано посадовою або службовою особою Державної прикордонної служби України або іншого державного органу України".

Перше, що отримало головний шквал критики, — це позбавлення громадянства за "використання виборчого права". Якщо виходити з банальної логіки, то мова йде про будь-участь у виборах у якості кандидата, і як пересічного виборця, тобто для початку авторам документа треба було свою формулювання хоча б уточнити. Адже стосовно аннексированному Росією українському Криму одна справа самому балотуватися або працювати членом виборчої комісії, тим самим офіційно і публічно виступаючи в ролі колаборанта окупантів, і зовсім інше — бути припасованим на ділянку під страхом звільнення з роботи. Тим більше що російська влада вже частково вирішила проблему, спеціально вилучаючи українські паспорти у всіх, хто поступає на службу в місцеву окупаційну адміністрацію. Зате достеменно встановити, що конкретний громадянин дійсно ходив на визнані Україною вибори в Криму, якщо там в списках виборців досі залишилися навіть ті кримчани, хто ще навесні 2014 р. виявився вимушеним переселенцем на материк і з тих пір жодного разу не бував на захопленому Росією рідному півострові?

Реклама на dsnews.ua

Нарешті, другий момент, до якого пред'являють претензії, ще заплутаніше — "використання іншого права або виконання обов'язків". Під такий монастир можна підвести будь-якого громадянина, що живе в окупації. І якщо покарання за потрапляння в російську армію по призову забороняє діюча норма закону про громадянство (п. 2 ст. 19), що передбачає відбирання українського паспорта тільки в разі добровільного вступу на військову службу іншої держави, яка відповідно до законодавства цієї держави не є військовим обов'язком чи альтернативною (невійськовою) службою, то абсолютно незрозуміло, як бути, приміром, з обов'язком сплати податків. А це вже відноситься практично до всіх, як і в разі використання права на освіту, медобслуговування або на інші прозові речі. Одним словом, чим швидше, спокійніше і навіть, напевно, мовчки юристи від влади виправлять ці помилки, тим краще. І взагалі, бажано більше не давати такі "якісні паси" ні внутрішнім "свідкам зради", ні зовнішнім її пропагандистам-натхненникам.

    Реклама на dsnews.ua