• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Корнієнко вітає рішення Зеленського ліквідувати ОАСК

Окружний адміністративний суд Києва є символом корупції, який повинен бути ліквідований

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко
Реклама на dsnews.ua

Про це у коментарі журналістам сказав глава партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС".

"Під час Революції Гідності, однією з ключових подій стала ліквідація пам'ятника Леніну, і це стало реальним кроком до декомунізації. Коли ти ведеш серйозну боротьбу з системою (а ми цим займаємося вже 2 роки, то дуже важливо звертати увагу на символи і з ними в першу чергу боротися)", - зазначив він.

Корнієнко назвав ОАСК символом судової корупції, про яку знає вся країна.

"У такій ситуації президент скористався своїм законним правом і вніс законопроєкт про ліквідацію ОАСК. Раніше була ідея про передачу повноважень ОАСК в інші суди, і поки вона обговорювалася, ми побачимо яскраві обшуки у різних персонажів, пов'язаних з ОАСК: побачили валюту різних країн світу, різного номіналу, антикваріат і так далі. Тому ми це рішення президента можемо тільки вітати. це крок до встановлення справедливості та проведення реальної судової реформи", — додав Корнієнко.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради як невідкладний проєкт Закону України "Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва".

Представник президента у Конституційному Суді України Федір Веніславський заявив, що після ліквідації Окружного адміністративного суду Києва його співробітникам запропонують перевестися до нового суду. У разі відмови їх можуть звільнити.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua