• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Корнієнко вважає, що висловлювання Третьякової про Полякова — не привід відстороняти її від засідань Ради

Висловлювання народного депутата поза парламентом не є "формальною підставою" для відсторонення його від участі в пленарних засіданнях Верховної Ради України

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко
Реклама на dsnews.ua

Про це в коментарі журналістам сказав перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає "ДС" із посиланням на УНІАН.

Відповідаючи на питання про ймовірне покарання для народного депутата від "СН" Галини Третьякової за її сьогоднішні висловлювання, він сказав: "Ми підписали разом із колегами листа про відсторонення (від участі в 5 пленарних засіданнях ВР — "ДС"). Там є одна проблема. Вона полягає в тому, що все, що говорить депутат за межами парламентського залу і комітетів, — це не є приводом формальним для таких дій у відношенні цього депутата".

Депутат припустив, що Регламентний комітет ВР це питання буде розглядати на наступному пленарному тижні.

У той же час, на питання про ініціативу про зняття Третьякової з посади голови Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, Корнієнко відзначив, що це "інший процес".

"Це ініціюються зміни до постанови про комітети. Ми поки таких змін не бачили. Ми теж не ініціювали. Будемо дивитися, чи будуть ініціативи такі від колег. У нас у фракції неоднозначне ставлення саме до зміни голови комітету", — підсумував парламентарій.

Нагадаємо, в ніч на 8 жовтня помер народний депутат, член депутатської групи "Партія "За Майбутнє" Антон Поляков. У прокуратурі заявили, що згідно з результатами розтину, смерть наступила в результаті гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Нардеп Галина Третьякова в партійному чаті написала про смерть Полякова: "Одним ворогом менше".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua