• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Корнієнко ухильно відповів на запитання щодо розгляду законопроєкту Зеленського про КСУ

Реклама на dsnews.ua

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко підтримує законопроєкт президента Володимира Зеленського про Конституційний Суд, але не може сказати, коли відбудеться голосування за нього

Сам нардеп має намір голосувати за документ, інформує "ДС".

"Я підтримую президента і законопроєкт президента, буду голосувати за нього, якщо він буде в залі. Також, мабуть, буду підтримувати інші законопроєкти, які спрямовані на повернення антикорупції, всієї нашої системи антикорупційних органів, і паралельно які спрямовані, скажімо так, на дисциплінізацію Конституційного Суду", — цитує слова Корнієнка Радіо Свобода.

На його думку, найвищий рівень "дисциплінаризації" – є те, що запропонував президент – "просто їх розігнати".

"Інший варіант – це збільшення кворуму для повноважності до 17 людей. Цей законопроєкт вже на підписі в депутатів, я його автор, разом із паном Юрчишиним із "Голосу" і з колегами з інших фракцій", — додав Корнієнко.

Разом з тим щодо того, коли можна очікувати розгляду згаданих законопроєктів, народний депутат заявив, що це "важке питання". Більш того, він не впевнений навіть утому, що законопроєкт Зеленського буде винесено до сесійної зали цього тижня.

Як писала "ДС", у ніч на 30 жовтня президент Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроєкт, яким пропонує припинити повноваження чинного складу Конституційного суду України (КСУ). Водночас 3 листопада нардепи "Слуги народу" почали збирати підписи під зверненням до суддів Конституційного Суду щодо їхньої добровільної відставки.

    Реклама на dsnews.ua