• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Корнієнко "злив" характеристики на "слуг": "буде слухняним", продюсер "Кварталу", "наш на 100%"

Глава президентської партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко оприлюднив "службові характеристики" на п'ятьох однопартійців — колишніх кандидатів у народні депутати за виборчим списком "СН". Згодом Корнієнко видалив відповідний "документ" з партійного чату.

Олександр Корнієнко
Олександр Корнієнко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це 27 вересня повідомив журналіст Юрій Бутусов у себе в Facebook, інформує "ДС".

"Пріоритети кадрової політики. Фракція "слуг" обговорює службову характеристику, яку 26 вересня виклав, а потім без пояснень вилучив Корнієнко. Багато "слуг" встигли зберегти собі скрин, і джерела дозволили нам ознайомитися з цим документом. Можливо, це документ не остаточний або він призначався для іншого чату, ми не знаємо", — написав журналіст, оприлюднивши відповідний скриншот.

На думку Бутусова, поява характеристик може бути сигналом того, що "Офіс президента збирається провести кадрові призначення і перемістити п'ятьох депутатів на інші посади — можливо, на міністерські посади, можливо, на голів облдержадміністрацій".

Все б нічого, але серед характеристик "слуг" чітко простежується певна тенденція в пріоритетах, зокрема, їхня близькість до "Кварталу".

"Список робочий. Цікаво просто, які пріоритети вказані. Одразу ясно, які якості важливі для кандидата насамперед", — зазначив Бутусов.

Отже, у списку присутні п'ятеро "слуг", які балотувалися на позачергових парламентських виборах у 2019 році по багатомандатному округу, однак не потрапили до Верховної Ради IX скликання.

"Номер 140. Сергій Кострійчук. З огляду на коментар, його вніс до списку "слуг" Ілля Павлюк, один з керівників виборчого штабу партії, якого в медіа називають контрабандистом і тіньовим рішалою, близьким особисто до Зеленського.

Номер 141. Олександр Божков. Продюсер з "Кварталу". Тут можна взагалі нічого не додавати, це вичерпна характеристика, справжня школа держуправління.

Номер 142. Артем Михайлюк. Партнер по бізнесу Корнієнка. Звичайно, про свою людину потрібно подбати. А то незручно — партнер і все ще не депутат.

Номер 143. Олександр Васюк. Дивно бачити тут людину, яка не є чиїмось підлеглим або партнером по бізнесу, тому впевненості в ньому немає, але надія на те, що слухняний, залишається. Слухняність потрібна насамперед, слухняність.

Номер 144. Дмитро Єрмоленко. "У мене записано, що він "наш", тобто "квартал" або близько)". Цікаво, що "наш" для Корнієнка — це великий бізнесмен, який купив у 2016-му в Італії замок XVIII століття, забудовник елітного житла на Печерську, власник мережі елітних бутиків модних аксесуарів", — аналізує характеристики "слуг" Бутусов.

Коментарів пресслужби "Слуги народу" або самого Олександра Корнієнка щодо "службового документа" поки що не надходило.

Як писала "ДС", 1-2 жовтня в Трускавці відбудеться виїзне засідання парламентської фракції "Слуга народу", яке, за задумом організаторів, буде являти собою "велику фракцію".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua