• USD 28.3
  • EUR 33.4
  • GBP 37
Спецпроєкти

Кравчук допустив відновлення водопостачання до Криму

Реклама на dsnews.ua

У разі гуманітарної катастрофи Україна подасть воду до тимчасово окупованого Росією Криму

Про це заявив перший президент України, голова української делегації в ТКГ із врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук, інформує "ДС".

"Якщо якась гуманітарна катастрофа станеться, повʼязана з водою, то людям можемо дати воду", — сказав Кравчук в інтервʼю "Українському радіо".

Разом з тим він зазначив, що громадяни України "в житті ніколи" не підуть на те, щоб поставляти воду "промисловим підприємствам, військових базах".

Нагадаємо, тему відновлення подачі води до Криму через Північно-Кримський канал на початку березня пидняв премʼєр-міністр Денис Шмигаль. Він заявив, що водопостачання Криму — питання гуманітарної відповідальності.

"Ми не збираємося не подавати воду українцям… Крим — це Україна, тому припиняти водопостачання півострова не можна", — сказав Шмигаль.

Незадовго до цього зі схожою тезою виступив голова провладної фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, запропонувавши таким чином обміняти українських полонених. Втім, невдовзі він був змушений виправдовуватися, стверджуючи, що його слова нібито "були вирвані з контексту".

В середині травня крапку в дискусії спробував поставити віцепремʼєр Олексій Резніков, який став однією з ключових фігур у мінських переговорах по Донбасу. Він підкреслив, що Україна не буде відновлювати водопостачання в окупований Росією Крим.

    Реклама на dsnews.ua