• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кравчук повідомив про підготовку ОБСЄ єдиного плану по Донбасу

Реклама на dsnews.ua

Організація з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) підготує єдиний план з мирного врегулювання на Донбасі, що враховує позиції всіх сторін конфлікту

Про це заявив глава делегації України в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук в інтерв'ю російському агентству ТАСС, передає "ДС".

Так, він зазначив, що Україна передала ОБСЄ свій план врегулювання конфлікту в четвер, 5 листопада. Після цього повинен бути підготовлений єдиний документ з урахуванням позицій всіх сторін.

"Цей документ буде не український, не російський, не авторства ОРДЛО. А це буде документ Тристоронньої контактної групи, яка за пропозицією пані Грау (представник ОБСЄ в ТКГ, — "ДС") підготувала доручення пану П'єру Морелю — це посол з політичних питань в системі мінських угод, щоб він об'єднав пропозиції всіх і підготував один документ, який ми будемо обговорювати ", — додав Кравчук.

Він також висловив надію, що узгоджений план з'явиться до наступного засідання ТКГ 10 листопада.

"Є завдання підготувати всебічно продуманий, з урахуванням інтересів усіх сторін, і насамперед ОРДЛО, документ, який відкриє дорогу до миру і відродження життя на цих територіях", — підкреслив він.

Кравчук також зазначив, якщо домовленості будуть досягнуті, узгоджена дорожня карта може бути підписана всіма сторонами ТКГ.

Як писала "ДС", українська делегація у Тристоронній контактній групі представила п'ять головних пунктів "плану дій по Донбасу".

    Реклама на dsnews.ua