• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Кравчук процитував Олеся Гончара, який називав Донбас "раковою пухлиною"

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук порівняв Донбас із раковою пухлиною

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Це сталося під час інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій, передає "ДС".

Кравчук процитував українського письменника Олеся Гончара, на думку якого, Україні треба "відрізати" цей регіон, як злоякісне утворення, щоби "розвиватися як вільна держава".

"Я подумав, адже не було тоді війни. А людина, як і годиться талановитим, геніальним, я би сказав, людям, уже тоді розуміла, що будуть проблеми з Донбасом", — заявив Кравчук.

Він уточнив, що, якби раніше було відомо про те, які проблеми виникнуть з Донбасом, можна було би будувати іншу політику щодо цього регіону.

"Я не можу сьогодні сказати відверто, що нам не потрібен Донбас. Нам потрібні люди Донбасу", — додав він.

У відповідь на уточнююче питання журналістки про людей, які там живуть під впливом пропаганди, Кравчук провів паралелі зі Східною Німеччиною, яка швидко повернулася в спільний порядок після падіння Берлінської стіни.

Для успішної інтеграції "ДНР" і "ЛНР" потрібен час, а також створити там вільну економічну зону, інвестувати в відродження регіону, а також змінити мовну політику, щоби не дратувати російськомовне населення, додав Кравчук.

Нагадаємо, в лютому Кравчук говорив, що найкращим варіантом вирішення конфлікту на Донбасі буде силове звільнення окупованої території.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua