• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Кравчук розповів, коли повинні узгодити додаткові заходи щодо Донбасу

Додаткові заходи по контролю режиму припинення вогню на Донбасі повинні винести на затвердження Тристоронньої контактної групи до 28 квітня

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це в ефірі "Україна 24" заявив глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук, передає "ДС".

"Десь два тижні тому я підготував цей документ і направив його пані Хайді Грау (представник ОБСЄ, — ред.). Цей документ складався з двох частин — політична заява і задіяння координаційного механізму реагування на порушення режиму припинення вогню", — зазначив Кравчук.

За його словами, тоді документ був направлений всім сторонам, але не був обговорений в силу деяких причин.

"А зараз цей документ та інші документи — від Росії та ОРДЛО — надійшли до підгрупи з безпеки. І вчора обговорювали це питання політичні радники, а вони швидше обговорювали, як повинні діяти кластери… Більше того, український проект документа був узятий за основу. Це означає, що підгрупа з безпеки, яка готує документи на засідання ТКГ, приступила до конкретної роботи", — підкреслив Кравчук.

Він додав, що до 28 квітня підгрупа повинна завершити цю роботу, щоб документ могли затвердити на загальному засіданні ТКГ.

Нагадаємо, раніше глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що Російська Федерація не хоче миру, тому Москва робить все, щоб заблокувати хоч якісь кроки для припинення конфлікту на Донбасі.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua