• USD 27
  • EUR 32.8
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Кравчук зробив гучну заяву про Чорновола і війну з Росією

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що якби замість нього державу після розпаду СРСР очолив В'ячеслав Чорновіл, то війна з Росією почалася би ще на початку 90-х років

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Таку думку політик озвучив в інтерв'ю журналістці Яніні Соколовій для програми "Рандеву", передає "ДС".

Кравчук зазначив, що Чорновіл був занадто рішучим і хотів домогтися блискавичних змін в Україні.

"Я думаю, що якби став президентом Чорновіл, війна почалася би з Росією раніше. Тому що повернути тоді, коли ще в Україні було 3,5 млн комуністів ... Усі посади, які були в Україні, обіймали комуністи. Політика була соціалістично-комуністичною, ідеологія комуністичною. І за один рік або навіть за два змінити докорінно ситуацію…" — сказав він.

Тому Кравчук висловив упевненість у тому, що доля України як незалежної держави не склалася би краще, якби до влади свого часу прийшов не він, а Чорновіл.

"Бачите, пройшло 30 років, а комуністичні залишки залишаються. І тому я переконаний, що конфлікт був би неминучий. Тому що В'ячеслав Максимович був людиною освіченою, але він хотів робити все дуже швидко", — підсумував Кравчук.

Нагадаємо, Кравчук переконаний, що найкращим варіантом вирішення конфлікту на Донбасі буде силове звільнення окупованої території.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua