• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кравчук заявив, що Україна про відновлення ядерного статусу навіть не думає

Перший президент України, глава української делегації в Тристоронній контактній групі Леонід Кравчук заявив, що про відновлення ядерного статусу не йдеться

Леонід Кравчук
Леонід Кравчук
Реклама на dsnews.ua

Про це він сказав в ефірі "Україна 24", передає "ДС".

"Зараз є чіткі визначення зовнішньополітичного курсу України, там немає позиції про відновлення ядерного статусу", — сказав Кравчук.

Кравчук укотре зазначив, що українцям потрібно бути готовими до всього, а Росія завжди була ворогом України.

"Ми з вами повинні бути до всього готові, перше — зміцнювати свої війська, друге — кожна людина в Україні має бути готова до захисту своєї землі, і коли ворог відчує, що ми єдині, народ стане стіною — переконаний, що перш, ніж думати про агресію, вони зупиняться, це не буде прогулянка Невським проспектом. Росія була і залишається ворогом України, і не ми ввели туди війська, а вона в Україну, не ми, а вона анексувала Крим і "відкусила" нашу землю", — сказав перший президент .

Нагадаємо, раніше посол України в Німеччині Андрій Мельник закликав Захід передати Україні сучасне озброєння і негайно прийняти до НАТО. В іншому випадку, на думку дипломата, на порядок денний вийде питання відновлення ядерного статусу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua