• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Кремль розпочав нову спецоперацію проти України: в чому вона полягає

Росія розпочала проти України інформаційну спецоперацію, яка направлена проти української формули миру

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Центр протидії дезинформації, передає "ДС".

"Росія розпочала інформаційну операцію "Мир", метою якої є розмивання української Формули миру в інфопросторі Заходу, Глобального Півдня та України. Перші ознаки цієї операції – вкидання плеяди фейкових мирних планів з різними пропозиціями і конспірологічні теорії про те, що "таємні перемовини розпочались", — йдеться в повідомленні.

Керівник ЦПД, офіцер Сил оборони України Андрій Коваленко пояснив, що цю інформаційну повістку просувають як російські пропагандисти всередині РФ, так і на інформаційних майданчиках країн Азії, Близького Сходу, експерти, зокрема мережа, яка працює на Заході. Активно коментує "мирні ініціативи РФ" і сам президент Росії Володимир Путін.

"Головна логіка дій росіян – створити білий шум, спрацювати на частину суспільства, яке готове на мир за будь-яку ціну. Насправді ж Росія не готова до справедливого миру та нарощує військові спроможності для продовження війни. Сіяння сподівань щодо готовності до миру має на меті створити ілюзію, що це Україна не хоче миритися. І це їхній головний наратив для різних аудиторій світу", – пояснив він. 

За словами Коваленка, "єдиним реальним доказом того, що рф готова до справедливого миру, буде присутність її представників на другому Саміті миру.

Нагадаємо, Володимир Путін назвав умови початку переговорів з Україною. За його словами, українські війська мають бути повністю виведені з територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Сама Україна повинна дати зобов'язання не вступати в НАТО або інший військовий блок, зберігаючи нейтральний без'ядерний статус.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua