• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Кремль шукає альтернативу поразці: Данілов розповів про сценарій Росії

Росія може запропонувати Україні відмовитися від окупованих територій в обмін на припинення війни, щоб уникнути очевидної поразки

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своїй авторській колонці на "Українській правді" секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов, повідомляє "ДС".

"Внутрішня дестабілізація в Україні – єдиний порятунок для Росії від військової поразки і краху путінського режиму. Для цього в кровоносну систему кремлю необхідно запустити отруйний вірус – ідею про можливість компромісу. Всього лише необхідна згода України відмовитися від територій Донецької, Луганської областей і Криму в обмін на припинення війни. Робота за цим сценарієм ведеться масштабна і по різних напрямках", — пише секретар РНБО.

За словами Данілова, Росія розраховує "на втому українців, виснаження союзників і партнерів, вибори в США і Європі, економічну кризу і потребу в російських ресурсах".

Данілов звернув увагу, що російська пропаганда наголошує, що відмова України від окупованих територій в обмін на мир буде найкращим сценарієм для Заходу.

"Різні спікери і експерти спочатку обережно, а потім все голосніше будуть розповідати, як нам потрібен мир, що так – потрібні поступки, що Захід нас зраджує, а влада вас не чує! Що навіщо потрібні ці донбаські, луганські та інші землі і люди, адже там одні "сепари" і "ватнікі", промиті мізки, зруйнована економіка і спустошені міста. Це гирі на ваших ногах на шляху до Європи!" – підкреслив секретар РНБО.

"Путінська кліка розглядає подібну угоду "земля в обмін на мир" не більше, як проміжний етап досягнення головної мети – знищення України і її повне поглинання", — додав Данілов.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua