• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кримське питання наочно демонструє, що ООН потрібні зміни, — Кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що ООН потребує реформування. За його словами, про це свідчить те, що організація ігнорує питання російської окупації Криму

Реклама на dsnews.ua

Про це Кулеба написав у своєму блозі, передає "ДС".

"Кримське питання наочно демонструє, що ООН потрібні зміниВона має бути дієвою, принциповою, ефективною організацією, інструментом підтримки міжнародної стабільності та порядку", — заявив глава МЗС.

На думку Кулеби, ООН не вистачає сміливості, щоб кинути виклик конкретному постійному члену Радбезу ООН, тобто Росії.

"На це сміливості в ООН поки не вистачає. Але ми працюємо над тим, щоб стимулювати її. І маємо на своєму боці майже півсотні держав, які не бояться називати кримські речі своїми іменами", — зазначив він.

Водночас, за словами міністра, українська сторона вірить, що ООН може бути дієвою організацією, але вона "має згадати про свої принципи та рішуче стати на їх захист".

"Сьогодні нові виклики вимагають не лише від держав-членів, а й від самих організацій істотних внутрішніх реформ", — додав Кулеба.

Нагадаємо, що 23 вересня під час свого виступу на 76-й сесії Генеральної Асамблеї ООН президент України Володимир Зеленський заявив, що організація Обʼєднаних Націй має відреагувати на роздачу громадянам України російських паспортів і проведення виборів до Держдуми на окупованих територіях.

Також Зеленський закинув ООН те, що Організація не підключилася до Кримської платформі і не взяла під крило цю ініціативу.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua