• USD 41.5
  • EUR 45.2
  • GBP 53.6
Спецпроєкти

Кулеба похвалився, що Україна рухається до ЄС "швидше за будь-яку країну"

Голова МЗС Дмитро Кулеба заявив, що Україна встановила рекорд на шляху від заявки на членство до Європейського союзу (ЄС) до початку переговорів

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Кулебу цитує пресслужба міністерства, передає"ДС".

Міністр привітав схвалення країнами-членами ЄС переговорних рамок про вступ України до блоку. Він відзначив, що шлях країни не був легким та включав революцію й війну.

"Україна також встановила рекорд, пройшовши шлях від заявки на членство в ЄС до початку переговорів трохи більше ніж за два роки — швидше, ніж будь-яка інша країна-кандидат в історії", — додав Кулеба.

За словами міністра, Україна старанно виконувала всі вимоги й впроваджувала критичні реформи задля наближення цього дня.

"Як член ЄС, Україна зміцнюватиме безпеку та процвітання для всіх європейців, а також реалізує нашу спільну мрію жити на континенті свободи, процвітання та миру", — наголосив він.

Нагадаємо, парламент Нідерландів у четвер, 20 червня, проголосував за схвалення переговорних рамок для вступу України та Молдови в Європейський Союз, усунувши останню перешкоду для формального початку цього процесу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua