• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кулеба повідомив, що в України немає шансів потрапити до "зеленого списку" ЄС з 14 липня

Реклама на dsnews.ua

Україна не відповідає критеріям Євросоюзу для того, щоб потрапити в "зелений список" країн, громадянам яких буде дозволено в'їзд на територію держав блоку в контексті пандемії коронавіруса

Про це міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів в інтерв'ю виданню Сьогодні, передає "ДС".

За його словами, в України немає шансів потрапити в цей список з 14 липня, оскільки ситуація з коронавірусом в країні "м'яко кажучи, набагато гірше, ніж потрібно".

"Але ми в МЗС зробили все, щоб допомогти МОЗ налагодити діалог з ЄС, увійти у внутрішні процедури і механізми взаємодії з ЄС, щоб українська сторона мала можливість надавати максимально динамічно повну інформацію не тільки про цифри, але і про ті заходи, які ми застосовуємо в Україні для боротьби з коронавірусом", — зазначив Кулеба.

РБК-Україна уточнює, що для включення в цей список кількість хворих коронавірусом на 100 тис. в Україні повинна бути рівною або менше 16 хворих на 100 тисяч. При цьому на сьогодні в самому ЄС середній показник 16,3, в Україні — 62,4.

Нагадаємо, 15 червня Міністерство охорони здоров'я України визначило країни з "червоної" та "зеленої" зон за показником поширення коронавирусной інфекції.

    Реклама на dsnews.ua