• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Кулеба пояснив, що Україна вимагатиме після запуску "Північного потоку-2"

Україна вимагатиме компенсацій у разі запуску магістрального газопроводу "Північний потік-2" за двома принципами: забезпечення безпеки і виконанні Мінських угод

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це в ході форуму "Україна 30. Міжнародна політика" заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, передає "ДС".

"Ми сформулювали два принципи, з якими ми можемо розмовляти про компенсації, якщо до цього дійде розмова. Це принцип — безпека: як буде гарантуватися безпека держави. І друге — це забезпечення виконання домовленостей. Тому що можна з РФ домовитися і може навіть Німеччина щось гарантувати в цих домовленостях, але як змусили Росію дотримуватися домовленостей — це велике питання, на яке немає відповідей", — зазначив міністр.

Нагадаємо, раніше міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що Німеччина робить все можливе, щоб Україна не постраждала від введення в експлуатацію російського газопроводу "Північний потік-2" (Nord Stream 2).

Як писала "ДС", на форумі "Україна 30" президент України Володимир Зеленський знову виступив проти будівництва газопроводу "Північний потік-2", зазначивши, що цей проєкт є пасткою безпеки для України і ЄС.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua