• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кулеба розповів, навіщо проводитимуть саміт перших леді та джентльменів

Саміт перших леді і джентльменів у Києві, який анонсувала дружина президента України Олена Зеленська, присвячений тому, як "змінити світ на краще"

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це розповів міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Іноді питання вирішують зброєю, примусом, а іноді достатньо правильного гуманітарного проєкту чи ініціативи, щоб змінити світ на краще. Саме про це і саміт перших леді та джентльменів. Це перший подібний світовий саміт. Це щось принципово нове. Він про те, як змінити світ на краще, використовуючи гуманітарні проєкти, спрямовані на охорону здоровʼя, на освіту, на забезпечення рівних прав та можливостей", — розповів Кулеба.

На його переконання, останні десятиліття показали, що в світі "мʼяка сила може бути набагато сильнішою, ніж тверда сила".

Кулеба також повідомив, що за підсумками саміту ухвалять декларацію, що окреслить подальший рух цієї ініціативи.

"Поки що зарано говорити про конкретні зобовʼязання, все має еволюційно розвиватися. Але я думаю, що тут, у Києві, 23 серпня народиться світовий альянс перших леді та джентльменів, які, обʼєднуючи зусилля і обмінюючись досвідом один з одним, зможуть набагато більше добрих справ у світі зробити", — заявив очільник МЗС.

Як писала "ДС", 23 серпня з ініціативи дружини президента Олени Зеленської у Києві відбудеться саміт перших леді та джентльменів.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua