• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кулеба висловив готовність відверто поговорити з Лавровим про "Мінськ"

Очільник Міністерства закордонних справ Дмитро Кулеба готовий провести розмову з головою МЗС Росії Сергієм Лавровим, щоб вивести мінський процес щодо врегулювання ситуації на Донбасі з глухого кута

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби МЗС України, повідомляє "ДС".

За словами Кулеби, голова МЗС Росії Сергій Лавров проігнорував запрошення на сьогоднішню онлайн-дискусію. Водночас міністр був би готовий обговорити з колегою як можна вивести мінські угоди з глухого кута.

"Міністри ФРН Гайко Маас та Франції Жан-Ів Ле Дріан доклали максимум зусиль, аби залучити російського міністра Сергія Лаврова на зустріч. Якби він погодився, я був би готовий провести з ним відверту розмову про те, як вивести мінський процес із глухого кута, в який його завела Росія", — заявив Кулеба.

Також міністр нагадав, що мінські угоди, в першу чергу, передбачають всеосяжне припинення вогню.

Як писала "ДС", у середу, 10 листопада, Росія влаштувала демарш на засіданні Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі.

Заступник голови української делегації у Тристоронній контактній групі (ТКГ), голова Комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко заявив, що Росія де-факто вже вийшла з мінського процесу щодо врегулювання ситуації на Донбасі, але відкрито про це не заявлятиме .

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua