• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кулеба захотів використати пандемію COVID-19 для розвитку українського туризму: що пропонується

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба вважає, що пандемія COVID-19 несе для туризму "нові можливості". На цьому тлі він запропонував провести в Україні міжнародний форум Всесвітньої туристичної організації ООН

Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ, передає "ДС".

Під час візиту до Іспанії очільник МЗС обговорив із генеральним секретарем Всесвітньої туристичної організації ООН Зурабом Пололікашвілі перспективи взаємодії України з ВТО, залучення її механізмів до розвитку туристичної галузі України.

Кулеба і Пололікашвілі також торкнулися теми наслідків пандемії COVID-19 для туристичної галузі.

"Дмитро Кулеба зауважив, що пандемія несе для туризму не лише очевидні негативні наслідки, але і несподівані нові можливості. Зокрема, в Україні такі обставини надали імпульс внутрішньому туризму, пробудили цікавість людей до подорожей власною країною", — кажуть у МЗС.

Зураб Пололікашвілі зазначив, що нині цей тренд спостерігається повсюдно, і організація бачить у ньому нові можливості для глобального розвитку внутрішнього та сільського туризму.

Кулеба запропонував провести в Україні міжнародний туристичний форум Всесвітньої туристичної організації, присвячений, зокрема, тематиці внутрішнього та зеленого туризму в країнах світу.

На його думку, варто, не чекаючи завершення пандемії, активно шукати нові форми та методи розвитку туризму, з огляду на важливість туристичної галузі для світової економіки.

Як писала "ДС", через пандемію коронавірусної хвороби туристична галузь у світі зазнала збитків у 320 млрд дол.

    Реклама на dsnews.ua