• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Кулеба захотів відібрати у іноземних послів надлишки розкоші

Іноземні посли в Україні користуються розкішшю, якої позбавлені українські посли в їх країнах і такий стан справ пора міняти

Дмитро Кулеба
Дмитро Кулеба
Реклама на dsnews.ua

Таку заяву зробив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.в інтерв'ю виданню "Інтерфакс-Україна", передає "ДС".

"Я міністр, який найменше в Україні зустрічається з послами" Великої сімки ", хоча це мої безпосередні підопічні. Я вважаю, що взагалі іноземні посли в Україні користуються розкішшю, якої позбавлені українські посли в їх країнах. І це теж те, що потрібно змінювати. Це наша внутрішня проблема, тому що ми самі собі її створили", — сказав Кулеба.

"Іноді українські посли не можуть потрапити до моїх візаві, міністрів в інших країнах світу, тому що є 33 рівні, з якими їх змушують переговорити до цього. Давайте, нарешті, почнемо себе поважати. Це жодним чином не впливає на моє особисте ставлення до іноземних послів тут, вони всі чудові люди, і посли G7 дуже хороші у нас зараз, я вдячний їм за те, що вони дійсно хочуть допомагати Україні. Але якісь базові правила взаємної поваги мають в стосунках існувати", — пояснив глава МЗС.

Кулеба також підкреслив, що "відмова від партнерозалежності не передбачає відмови від партнерів".

"Ми маємо їм бути вдячні за підтримку, ми маємо поважати їх, але треба припинити постійно грати другим номером стосовно партнерів", — уклав він.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua