• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

КВУ назвав найзавзятіших прогульників у Верховній Раді

Три народні депутати фракції "Опозиційна платформа — За життя" увійшли до списку лідерів за кількістю пропущених засідань Верховної Ради у червні

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив Комітет виборці України (КВУ), інформує "ДС".

Як зазначається, всього в червні відбулося одинадцять пленарних засідань. Лише 291 народний депутат (68% від складу парламенту) відвідав всі з них.

"Шестеро осіб не були зареєстровані на жодному засіданні. Це Віктор Медведчук, Тарас Козак, Вадим Столар (усі з "Опозиційної платформи — За життя"), Олесь Довгий (позафракційний), Степан Івахів ("За майбутнє"), Леся Василенко ("Голос"). Офіційні причини відсутності народних депутатів не повідомляються, однак, ймовірно, що відсутність Т. Козака може бути пов’язана з його переховуванням в Білорусі, а народної депутатки Л. Василенко – із народженням дитини, про що було повідомлено публічно. Щодо Віктора Медведчука, то востаннє він був офіційно зареєстрований у Верховній Раді 28 квітня", — йдеться у повідомленні.

Двоє народних депутатів були зареєстровані лише на одному пленарному засіданні: Іван Калаур ("Слуга народу") та Олександр Герега ("За майбутнє"). Жан Беленюк ("Слуга народу"), Максим Єфімов ("Довіра"), Юрій Солод та Олександр Фельдман ("Опозиційна платформа — За життя") були зареєстровані лише на двох засіданнях, а Віталій Борт та Вадим Рабінович (ОПЗЖ) – на трьох засіданнях з 11.

"У порівнянні із попереднім місяцем показники відвідування пленарних засідань майже не змінилися. У травні всі засідання Ради відвідали 286 народних депутатів", — зазначили в КВУ.

Що стосується участі в голосуваннях Верховної Ради, то найактивніше голосували депутати "Слуги народу" та "Європейської солідарності". В середньому депутати "Слуги народу" взяли участь в 83% голосувань, депутати ЄС – 77%. Народні депутати фракції "Голос" долучилися до 69% голосувань, групи "Довіра" — 67%, ВО "Батьківщина" — 64%, групи "За майбутнє" — 54%. Найнижчі показники голосувань в депутатів "Опозиційної платформи — За життя". В середньому вони голосували лише в 40% випадків. 

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua