• USD 40.4
  • EUR 43.2
  • GBP 51.1
Спецпроєкти

Літак SkyUp не зміг приземлитися у Києві через заборону летіти в Україну

Літак української авіакомпанії SkyUp, який прямував з острова Мадейра, не зміг приземлитися у Києві через заборону власника борту залітати у повітряний простір України

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні SkyUp, передає "ДС".

Борт сів у Кишиневі через заборону власника літака влітати у повітряний простір України.

Зазначається, що 12 лютого лізингодавець – резидент Ірландії – повідомив авіакомпанію про негайну заборону на вліт літака у повітряний простір України. Попри всі зусилля авіакомпанії та готовність державних структур України звернутись до лізингодавця, власник літака надав категоричну відмову в той час, коли повітряне судно вже виконувало рейс до Києва. 

Авіакомпанія зазначає, що зуміла домовитись про посадку в найближчому до території України аеропорту в Кишиневі, та організувати трансфер для 175 пасажирів до Києва.

"Через вимоги власника повітряного судна літак авіакомпанії SkyUp із бортовим номером UR-SQO, що виконував рейс PQ0902 за маршрутом Фуншал (Мадейра, Португалія) — Бориспіль (Україна), був вимушений здійснити посадку в Кишиневі (Республіка Молдова). SkyUp разом із Посольством України в Молдові забезпечить повернення пасажирів в Україну", — повідомили у компанії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua