• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

Локдаун у Києві: В Офісі Зеленського звинуватили в транспортному колапсі Кличка

В Офісі президента Зеленського визнали, що ситуація із забезпеченням спецперепустками на громадський транспорт у Києві залишає бажати кращого

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на Telegram-каналі ОПУ, передає "ДС".

У Зеленського звинуватили в транспортному колапсі мера столийці Віталія Кличка.

"З 5 квітня цього року перевезення у громадському транспорті в місті Києві може здійснюватися виключно за спеціальними перепустками. Друк спецперепусток, організація їхньої видачі та забезпечення спецперепустками всіх працівників підприємств критичної інфраструктури є відповідальністю влади міста Києва. Змушені констатувати, що це завдання не було виконане належним чином. З відповідних звітів та численних повідомлень бачимо, що без спецперепусток залишилася, серед іншого, і частина медичних працівників. Вважаємо таку ситуацію неприпустимою", — висловились в ОПУ.

"Наголошуємо, що влада Києва має терміново виправити ситуацію, що склалася, забезпечивши мешканців міста згідно зі встановленим порядком спецперепустками для користування громадським транспортом. Має бути забезпечена й достатня кількість одиниць транспорту на маршрутах для перевезення", — додали там.

У Зеленського закликали представників міської влади також довести до відома керівників підприємств та організацій, які можуть бути переведені на дистанційний режим роботи, про необхідність забезпечити такий режим для своїх працівників.

Як повідомляла "ДС", в Києві з 5 квітня посилили карантинні обмеження. Громадським транспортом можна користуватися тільки за спецперепустками, однак, згідно з повідомленнями ЗМІ, низка городян намагаються обійти обмеження.

Ціни на послуги таксі в Києві зросли в кілька разів. Вранці 5 квітня на багатьох магістралях міста утворилися багатокілометрові затори.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua