• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Лукашенко вирішив "не паритися" через перенесення переговорів по Донбасу з Мінську

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко не проти, щоб переговори Тристоронньої контактної групи були перенесені з Мінська в інше місце

Реклама на dsnews.ua

Про це він заявив на зустрічі з народним депутатом від української партії "Слуга народу" Євгеном Шевченком, передає "ДС" з посиланням на Telegram-канал "Пул Першого".

"Ви вважаєте, що робота Тристоронньої групи — це подарунок Лукашенку? Та ні! Тоді все погодилися, що в Мінську близько. Кажуть, в інше місце є бажання перенести. Та заради бога. Якщо Україні це вигідно і піде на користь — ми будемо тільки вітати", — заявив Лукашенко.

Водночас він з незрозумілих причин вважає таке рішення "вакханалією".

"Але я не розумію, навіщо їхати за тридевʼять земель. Це чисто політична вакханалія. Повірте, ми особливо не паримся з цього приводу. Просто шкода Україну, що цей процес може затягнутися або взагалі зруйнуватися", — сказав білоруський диктатор.

Як повідомляла "ДС", раніше глава української делегації в Тристоронньої контактній групі Леонід Кравчук заявив, що переговори Тристоронньої контактної групи після завершення пандемії можна перенести з Беалрусі в іншу країну.

"Це повинна бути нейтральна країна, демократична, ні в якому разі не Білорусь, тому що вона устами Лукашенко каже, я б сказав, непристойні речі щодо України. Вона під каблуком Росії, вона недемократична країна, яка душить мітингувальників. У такій країні мати майданчик для переговорів — про це навіть незручно говорити. Думаю, Росія буде проти, їй потрібно, щоб на переговорах були представники ОРДЛО, а їх вивозити за межі нашої території буде непросто. Але іншого шляху немає, ми ніколи не погодимося на Мінськ. Якщо Мінськ — я на наступний день заяву напишу про звільнення з посади", — підкреслив він.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua