• USD 36.6
  • EUR 37.8
  • GBP 44.6
Спецпроєкти

Ляшко прокоментував зупинку двох "кисневих" заводів у пік чергової COVID-хвилі

Виробництво кисню в Україні, необхідне для COVID-хворих, призупинялося через регламентні роботи на двох заводах, але нині вони вже працюють

Віктор Ляшко
Віктор Ляшко / Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це 7 листопада в ефірі 1+1 розповів міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко, передає "ДС".

"Міністерство охорони здоров'я знало про зупинку заводів на регламентні роботи. Ту кількість кисню, яку виробляли ці два заводи — близько 100-120 тонн рідкого кисню на добу — ми перезакрили з інших джерел в обсязі 180 тонн на добу. У цей період значно зросло споживання кисню, ми бачимо і по навантаженості на лікарнях, і порівняно з весняною хвилею. Але жодна лікарня не залишилася без кисню", — сказав міністр.

Ляшко додав, що "ці два заводи вийшли з регламентних робіт, і це дає нам упевненість, що вони не зупиняться в будь-який із моментів, що трапляється з іншими заводами, які не зупинялися на регламентні роботи. Регламентні роботи — це гарантії того, що кисень буде вироблятися і поставлятися впродовж найближчих місяців".

Нагадаємо, раніше нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький казав, що причиною нестачі кисню в українських лікарнях може бути диверсія.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua