• USD 41.5
  • EUR 45.3
  • GBP 54
Спецпроєкти

Масштабна кібератака на компанії РФ: у ГУР розповіли подробиці

Активісти кіберспільноти "BO_Team" з фахівцями ГУР МО України атакували російські компанії

Реклама на dsnews.ua

У Головному управлінні розвідки Міноборони України розповіли, що атакували російські компанії, які підтримують війну, пише "ДС".

За минулий тиждень вони, серед іншого, знищили усі дані на восьми серверах розробника та постачальника обладнання для навігації.

Мова йде про компанію "Orient Systems", яка співпрацювала із російськими виробниками військової техніки, зокрема дронів.

Також за даними ГУР, впродовж тижня було знищено понад 100 терабайтів даних компанії "OrbitSoft". Ця компанія займається розробкою програмного забезпечення та виконує контракти для російської окупаційної армії.

Активісти, окрім того, знищили всі дані на 19 серверах інтернет-провайдерів у Нижньому Новгороді – "Линктелеком НН" та "Аксесс Телеком". Усім абонентам провайдерів надійшли листи з нагадуванням про неминучу розплату за війну проти України.

Перед цим 27 червня кіберфахівці української розвідки атакували комунікаційну інфраструктуру росіян, в результаті чого у тимчасово окупованому Криму не працюють сервери пропагандистських ЗМІ.

При цьому хакери також займаються атаками на військово-промисловий комплекс Росії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua