• USD 40.6
  • EUR 43.5
  • GBP 51.7
Спецпроєкти

Медикині не зможуть влаштуватися на роботу без військового квитка та обліку в ТЦК

Кабінет міністрів України виключив норму, за якою жінки-медики або фармацевти могли влаштовуватися на роботу без військового квитка

Реклама на dsnews.ua

Про це свідчить постанова уряду від 16 травня 2024 року № 563, передає "ДС".

Постановою виключений п. 51 "Порядку організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов’язаних та резервістів" наступного змісту: "Жінки, які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю та не перебували на військовому обліку у відповідних ТЦК та СП (не отримували військово-обліковий документ) до затвердження цього порядку, можуть працевлаштовуватися як невійськовозобов’язані до кінця 2026 року".

Залишається діючою норма, за якою керівники державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій повідомляють ТЦК про жінок, які працюють у зазначених організаціях та які здобули освіту за медичною або фармацевтичною спеціальністю і не перебувають на військовому обліку.

Непрацевлаштовані жінки повинні самостійно прибути до ТЦК з метою взяття їх на військовий облік військовозобов’язаних, йдеться в документі.

Нагадаємо, Кабмін також зобов'язав чоловіків, знятих з військового обліку у зв’язку з виїздом за кордон, особисто прибути до ТЦК до 16 червня для постановки на облік.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua