• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Медійний хайп": В ОПУ відреагували на заяву Орбана про готовність Путіна до переговорів у Будапешті

В Офісі президента назвали слова прем’єра Угорщини Віктора Орбана про те, що президент РФ Володимир Путін дав позитивну відповідь на його пропозицію про зустріч з лідерами України, Франції та Німеччини в Будапешті – "медійним хайпом"

Михайло Подоляк
Михайло Подоляк / Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це радник голови ОПУ, член делегації України на переговорах з РФ Михайло Подоляк сказав у коментарі "Українській правді", передає "ДС".

"Сьогодні багато хто робить політичні заяви, виходячи суто зі своїх інтересів. Частіше це про політичні спекуляції та бажання хайпу. Особливо якщо говоримо про політичних діячів з дуже специфічними політичними поглядами. Але реальність трошки інакша. Є офіційні канали. Є переговорна група, яка постійно на контакті на рівні підгруп. Є, нарешті, ключовий міжнародний консультативний формат – на рівні політичних радників, яким опікується з нашого боку Андрій Єрмак. Будь-які реальні пропозиції йдуть тільки через ці канали. Інше – це медійний хайп", — зазначив Подоляк.

Нагадаємо, раніше прем'єр Віктор Орбан заявив, що президент країни-агресора Володимир Путін у розмові нібито дав позитивну відповідь на його пропозицію про зустріч в Будапешті задля припинення вогню.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua