• USD 41.3
  • EUR 45
  • GBP 53.5
Спецпроєкти

Мер Часового Яру сказав, скільки людей залишається в місті

В Часовоярській громаді Донецької області залишається більше 600 людей, дітей серед них немає

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив начальник міської військової адміністрації Часового Яру Сергій Чаус, передає "ДС" з посиланням на "Радіо Свобода".

Станом на 27 червня в громаді залишається 643 людини, дітей серед них немає. У тих, хто не виїхав, "аргумент фактично залишається один: "це мій будинок, я залишаюся на своїй землі", каже Чаус.

"Більшість людей, які залишилися в громаді – це люди похилого віку… Тому довести важко їм, що треба евакуюватися і що саме це рятує життя", – розповів він.

Начальник адміністрації також зазначив, що описати ситуацію в місті йому важко, "тому що важко описати пекло".

"Місто щодня під обстрілом. Мікрорайон "Новий", "Жовтневий", безпосередньо мікрорайон "Східний" – як ми його називаємо, "Канал". На "Каналі" взагалі, слава Богу, немає людей – цивільних, я маю на увазі. Там зараз ситуація найскладніша. А так кожен мікрорайон, кожна вулиця щодня потерпає від обстрілів. Росія використовує весь арсенал, який тільки в неї є. Сюди летить усе. "Гради", артилерія, міномети, танкові обстріли, робота дронів – усе постійно. І плюс додамо, звичайно, ще авіацію", – пояснив Чаус.

Він додав, що в місті зруйновані всі багатоповерхівки, їх "тільки зносити і будувати щось нове". У приватному секторі руйнування менші, але "немає жодного вцілілого будинку: як мінімум немає вікон, побитий дах".

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua